Náhradní plnění

Poskytujeme náhradní plnění

Vzhledem k tomu že naše společnost zaměstnává více než 50% zdravotně postižených zaměstanců, má status „chráneného pracovního místa“ a může tak poskytovat náhradní plnění dalším subjektům.

 

Povinný podíl OZP (osob zdravotně postižených) zaměstnavatele

Každá společnost zaměstnávající více než 25 zaměstnanců má ze zákona povinnost podílet se na zlepšování pracovních podmínek pro zdravotně postižené osoby. Konkrétně to znamená zaměstnávat tyto občany v minimální výši 4 % k celkovému počtu svých zaměstnanců.

 

Pro splnění tzv. povinného podílu existují tři způsoby:

  1. zaměstnat osobu(y) se zdravotním postižením v poměru min. 4% k celkovému počtu zaměstnanců,
  2. odebrat výrobky či služby od zaměstnavatelů s více než 50 % zaměstnanci se zdravotním postižením až do výše sedminásobku průměrné mzdy,
  3. odvést do státního rozpočtu 2,5 násobek průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP.

 

POZOR: V případě, že zaměstnavatel povinný podíl nesplní ani jednou z výše uvedených možností, může mu Úřad práce vyměřit pokutu až 1.000.000,- Kč.

 

SLEVA 35%

Nabízíme vám v rámci LETNÍ slevy snížení cen všech produktů (mimo obrazů) o 35%. Využijte této jedinečné AKCE  k objednání zajímavých fotoproduktů.

fajnFOTOKNIHA - rychle a jednoduše

Co takhle mít ty nejkrásnější vzpomínky a zážitky vždy pěkně po ruce! V počítači, tabletu nebo mobilu snadno zapadnou spolu s desítkami dalších fotografií! Pojdtě si společně s Vašimi přáteli v klidu otevřít pěkně zpracovanou fotoknihu, která Vám bude ty nejkrásnější chvíle stále připomínat!

Fotokniha má jedinečnou atmosféru, které digitální fotografie mohou jen stěží  konkurovat!

Na výběr vám nabízíme širokou škálu FOTOKNIH různých formátů (od extra velké A3 až po A5, jak na výšku tak na šířku, nebo formátů čtvercových) a to v různém provedení desek (klasické tvrdé kartonové nebo měkké laminované). Svou FOTOKNIHU si vybere každý. A kdo nechce fotoknihu, tak si může vybrat z ostatních produktů (např. fotoObraz, fotoSojánek, fotoPexeso, fotoPohlednice, ...)

VYTVOŘTE SI VAŠÍ FOTOKNIHU U NÁS

Mějte ty nejkrásnější vzpomínky vždy pěkně po ruce!