DIGITÁLNÍ TISK

Digitální tisk

Naše společnost vám může nabídnout širokopu škálu v oblasti digitálního tisku jak v oblasti maloformátu (do velikost A3+), tak v oblasti velkoformátu (do šíře 155 cm, tisk z role).

 

   Maloformátový tisk

S pomocí maloformátového tisku realizujeme především tisk  (vizitky, letáky, brožury, katalogy, personalizované tiskoviny…) a výrobu fotoproduktů (fotokihy, fotoalba, pohlednice, fotostojánky, pexesa …).

    Velkoformátový tisk

Pomocí velkoformátové technologie realizujeme hlavně tisk bannerů, okenní grafiky, samolepek, plakátů, Roll-up atd. a výrobu fotoobrazů na plátně.

SLEVA 35%

Nabízíme vám v rámci LETNÍ slevy snížení cen všech produktů (mimo obrazů) o 35%. Využijte této jedinečné AKCE  k objednání zajímavých fotoproduktů.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Naše firma (vzhledem ke statutu chráněných pracovních míst) může poskytovat třetím stranám tzv. náhradní plnění.

fajnFOTOKNIHA - rychle a jednoduše

Co takhle mít ty nejkrásnější vzpomínky a zážitky vždy pěkně po ruce! V počítači, tabletu nebo mobilu snadno zapadnou spolu s desítkami dalších fotografií! Pojdtě si společně s Vašimi přáteli v klidu otevřít pěkně zpracovanou fotoknihu, která Vám bude ty nejkrásnější chvíle stále připomínat!

Fotokniha má jedinečnou atmosféru, které digitální fotografie mohou jen stěží  konkurovat!

Na výběr vám nabízíme širokou škálu FOTOKNIH různých formátů (od extra velké A3 až po A5, jak na výšku tak na šířku, nebo formátů čtvercových) a to v různém provedení desek (klasické tvrdé kartonové nebo měkké laminované). Svou FOTOKNIHU si vybere každý. A kdo nechce fotoknihu, tak si může vybrat z ostatních produktů (např. fotoObraz, fotoSojánek, fotoPexeso, fotoPohlednice, ...)

VYTVOŘTE SI VAŠÍ FOTOKNIHU U NÁS

Mějte ty nejkrásnější vzpomínky vždy pěkně po ruce!