FOTOPRODUKTY

Můžete si vybírat z následujících FOTOPRODUKTŮ

 

FOTOOBRAZ NA PLÁTNĚ

FOTOOBRAZ na plátně
Fotoobrazy jsou krásným doplňkem vašeho interiéru, kanceláře nebo obchodních prostor. Ať už použijete motiv z dovolené, vaší rodiny, domácích mazlíčků nebo třeba u firmy zobrazení jejich produktů – vždy bude vaše prezentace nepřehlédnutelná a bude tvořit jedinečný doplněk každého místa, kde bude vystaven.

FOTOSTOJÁNEK

Fotostojánek s vaší fotografií
Fotografie je vytištěná, zalaminovaná a nalepená na 2 mm karton – tzv. nakašírovaná. Zadní strana je opatřena výklopnou nohou, kterou múžete vyklopit a vytvořit tak samostatně stojící stojánek, nebo ji můžete nechat sklopenou a fotografii např. zavěsit na stěnu.

FOTOPOHLEDNICE

FOTOPOHLEDNICE z vašich fotek
Vytvořte si vlastní originální pohlednice které můžete klasicky odeslat poštou, nebo je jen věnujte jako krásný a originální dárek.

FOTOPEXESO

FOTOPEXESO z vašich fotek
Sestavte si vlastní pexeso ze svých oblíbených 24 fotografií a vyberte si ze dvou typů zadních stran. Potěšte své přátele a blízké ORIGINÁLNÍM dárkem. Uvidíte, jak se vám všem bude s tímto pexesem krásně hrát. A navíc si zábavnou formou procvičíte paměť.

SLEVA 35%

Nabízíme vám v rámci LETNÍ slevy snížení cen všech produktů (mimo obrazů) o 35%. Využijte této jedinečné AKCE  k objednání zajímavých fotoproduktů.

APLIKACE ZDARMA

Stáhněte si ZDARMA do svého počítače aplikaci na tvorbu  fotoknih a dalších produktů. Práce s ní je intuitivní, nenáročná, zábavná a rychlá.

fajnFOTOKNIHA - rychle a jednoduše

Co takhle mít ty nejkrásnější vzpomínky a zážitky vždy pěkně po ruce! V počítači, tabletu nebo mobilu snadno zapadnou spolu s desítkami dalších fotografií! Pojdtě si společně s Vašimi přáteli v klidu otevřít pěkně zpracovanou fotoknihu, která Vám bude ty nejkrásnější chvíle stále připomínat!

Fotokniha má jedinečnou atmosféru, které digitální fotografie mohou jen stěží  konkurovat!

Na výběr vám nabízíme širokou škálu FOTOKNIH různých formátů (od extra velké A3 až po A5, jak na výšku tak na šířku, nebo formátů čtvercových) a to v různém provedení desek (klasické tvrdé kartonové nebo měkké laminované). Svou FOTOKNIHU si vybere každý. A kdo nechce fotoknihu, tak si může vybrat z ostatních produktů (např. fotoObraz, fotoSojánek, fotoPexeso, fotoPohlednice, ...)

VYTVOŘTE SI VAŠÍ FOTOKNIHU U NÁS

Mějte ty nejkrásnější vzpomínky vždy pěkně po ruce!